Zvonenie

Časopis Sedmička

devätnáste číslo

ostatné čísla

V prípade zobrazenia "Content warning" sa obsah časopisu načíta po prihlásení na issuu - signing in
Username: sedmicka
Password: casopis

• Základná škola, Brezová 19, Piešťany
    Brezová ulica 19, 92101 Piešťany
  • +421 33 7623307

Novinky

• V krajskom kole v cezpoľnom behu, ktoré sa uskučnilo 20. októbra, opäť zvíťazili naši chlapci.

Na 1. mieste sa umiestnil Tomáš Talajka, na 2. mieste Martin Bábik.

Srdečne gratulujeme.

• Výber strednej školy

Vážení rodičia a žiaci 8. a 9. ročníkov,

niektorí z Vás už majú jasno vo výbere strednej školy, iní nad výberom stále premýšľate. Pri rozhodovaní o výbere strednej školy Vám môžu byť nápomocné informácie od školskej psychologičky, ktoré nájdete tu.

• 7. 10. 2021

Hneď prvá súťaž po dvoch rokoch priniesla našej škole výrazný úspech.

V okresnom kole v cezpoľnom behu, ktoré sa uskučnilo 6. októbra, s prehľadom zvíťazili naši chlapci.

1. miesto vybojoval Tomáš Talajka, 2. miesto Martin Bábik. Tretím členom víťazného družstva bol Nicolas Kadlec.

Dievčatá obsadili 4. miesto.

Gratulujeme.

• Krúžok Happymove - Pohyb s úsmevom je zameraný na všeobecnú športovú prípravu pre deti od 3 -10 rokov hravou formou.

Beh, skoky, lezenie, atletika, gymnastika, loptové hry v jednom krúžku.

Základom pre vývoj a napredovanie dieťaťa je komplexný pohybový rozvoj. Dieťa do 10 rokov by si malo osvojiť základy a byť všestranné a až potoms a začať venovať konkrétnemu športu.

Termín - každý utorok 14.30 -15.30h

• Ponuka krúžkov na šk. rok 2021/2022 je tu.

• Aktualizovanú verziu ŠKOLSKÉHO SEMAFORU nájdete na webovom sídle www.minedu.sk/skolsky-semafor/

Podmienky karantény podľa aktualizovaného semaforu sú na obrázkoch:

• Informácia pre rodičov k noseniu rúšok

Informácia pre rodičov k noseniu rúšok v školskom prostredí je tu.

• Milí rodičia,

škola už má k dispozícii obidva druhy testov pre žiakov – kloktacie aj antigénové.

Testy si môžete prevziať vo veľkej telocvični (vchod do telocvične je zozadu budovy)

• 2.9. vo štvrtok v čase od 10.00 hod. do 16.00 hod.
    • 3.9. v piatok v čase od 7.00 hod. do 16.00 hod.

Sprievodca_pre_samotestovanie_na_pritomnost_COVID-19.pdf

Navod_na_pouzitie_samodiagnostickeho_testu.pdf

• Informácie pre zákonných zástupcov, ktorí potvrdili záujem o testovanie kloktacími PCR testami sú tu.

Návod na použitie je tu

• Vážení rodičia,

blížiaci sa začiatok školského roka je opäť neštandardný. Všetci vnímame návrat hrozby epidémie COVID 19 a pomalé zvyšovanie sa počtu nakazených osôb. Preto Vás chceme poprosiť o vzájomnú spoluprácu, pochopenie a ústretovosť pri dodržiavaní všetkých nariadených opatrení. Želám Vám veľa zdravia a chuti zdolávať nové výzvy pri vzdelávacom procese Vašich detí v tomto školskom roku.

Najdôležitejšie pokyny k nástupu všetkých žiakov do školy

• V deň nástupu a po každom prerušení doc