Navigácia

  • Okresné kolo vo florbale

    Dňa 6. mája 2022 sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale. Naši chlapci, ako najmladšie mužstvo, obsadili krásne 2. miesto.

    Gratulujeme

  • Okresné kolo Matematickej olympiády

    Okresné kolo Matematickej olympiády

    Dňa 12.4.2022 sa uskutočnilo okresné kolo Matematickej olympiády, v ktorom naši žiaci získali tieto umiestnenia:

    kategória Z6:

    • 1. miesto - Adam Strečanský ( 6.C )
    • 2. miesto - Tamara Kublová ( 6.B )
    • 4. miesto - Paulína Kubačková (6.C )

    kategória Z8:

    • 1. miesto - Adam Zetocha (8.C)
    • 3. miesto - Matej Kolínek (8.A)
    • 3. miesto - Filip Jankech (8.A )

    Súťažiacim srdečne gratulujeme!

  • Vesmír očami detí

    Vesmír očami detí

    V okresnom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 1. miesto vyhrala Ema Zigová (7. B), 2. miesto obsadila Soňa Šoltésová (8. A) a na 3. mieste sa umiestnila Nina Radimáková (5. C).

    Všetkým gratulujeme!

  • Malý futbal

    Dňa 26.4.2022 sa na štadióne PFK Piešťany uskutočnilo okresné kolo v Malom futbale mladších žiakov ZŠ. Naši chlapci po výborných výkonoch obsadili konečné 2. miesto.

    Vo finále prehrali až na pokutové kopy so ZŠ Komenského Vrbové.

    Gratulujeme

  • Krajské kolo súťaže Šaliansky Maťko

    22.4.2022 sa uskutočnilo v Trnave krajské kolo súťaže Šaliansky Maťko. Súťažilo sa v prednese povestí. 

    Na 2. mieste sa umiestnil Ľudomil Minek, žiak 7.A triedy.

    Srdečne gratulujeme!

  • Ako zvládať stres

    Milí žiaci,

    zvládať všetky povinnosti môže byť skutočne veľmi stresujúce.

    Školská psychologička si pre Vás pripravila niekoľko užitočných informácií o strese. Dozviete sa, čo môže pri strese pomáhať. Stresu sa dá porozumieť a zvládať ho lepšie.

    Držím Vám prsty a keby čokoľvek, som tu pre Vás.

    Školská psychologička

  • Informácia o nových vyhláškach

    Informácia o nových vyhláškach k prekrytiu dýchacích ciest a domácej izolácii a karanténe je tu.

  • DanceStar

    Naše žiačky

    • Simona Hošová z 8. B v dvoch tancoch, 
    • Terezka Chlebčoková z 3. B

    ​​​​​​​postúpili na majstrovstvá sveta v tanci.

    Srdečne blahoželáme !

  • AG testy na samotestovanie

    Vážení rodičia,

    škola zabezpečila pre žiakov AG testy na samotestovanie. Testy si môžete vyzdvihnúť pri hlavnom vstupe do budovy školy.

    • 13.04.2022 -streda v čase od 13.30 hod. - 16.30 hod.
    • 19.04.2022- utorok v čase od 06.30 hod. -  14.30 hod. 

    RNDr. Bronislava Fačkovcová

  • Veľkonočné prázdniny

    Od 14.4.2022 - 19.4.2022 sú veľkonočné prázdniny. Žiaci nastupujú do školy v stredu 20.4.2022.

  • Okresné kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník

    Okresné kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník

    V okresnom kole recitačnej súťaže Hollého pamätník naši žiaci dosiahli výborné výsledky:

    • v 1. kategórii Emma Kucharová (4. B) 2. miesto v prednese poézie,
    • v 2. kategórii Jakub Potrok (5. B) 1. miesto v prednese poézie a Salome Primorac (5. B) 1. miesto v prednese prózy.

    Blahoželáme a víťazom prajeme úspech aj v krajskom kole!

  • Okresné kolo Pytagoriády - I. stupeň

    Okresné kolo Pytagoriády - I. stupeň

    Dňa 29.3. sa uskutočnilo on-line okresné kolo Pytagoriády 

    V kategórii P3 sa žiaci umiestnili:

    • 3. miesto - Andrej Bucko (3. B)
    • 4. miesto - Mária Šišková (3. A)

    Ďalší úspešní riešitelia okresného kola sú:

    • Jaroslav Prouza (3. B)
    • Michel Miklík (3. C)

    V kategórii P4 sa žiaci umiestnili:

    • 1. miesto - Tadeáš Studený (4.B) 
    • 4. - 6. miesto - Alica Pospiechová (4.B), Lukáš Mrva (4.B), Matej Chrvala (4.B)
    • 7. - 10. miesto - Adam Harajka (4.B), Emma Kucharová (4.B)

    Ďalší úspešní riešitelia našej školy boli : 6 žiaci zo 4.B triedy, 4 žiaci zo 4.C triedy, 1 žiak zo 4.A triedy a 1 žiak zo 4.D triedy
     

  • Okresné kolo Pytagoriády

    Okresné kolo Pytagoriády

    Dňa 29.3.2022 sa uskutočnilo online okresné kolo Pytagoriády. Úspešní riešitelia boli:

    5. ročník

    • 2.-3. miesto – Nela Murínová (5.A) a Oliver Petrík (5.B)
    • 5. miesto – Juraj Arbet (5.C)
    • 8. miesto – Jakub Seman (5.A)
    • 9. miesto – Nina Ivanová (5.A)
    • 12. miesto – Michal Arbet (5.C)

    6. ročník

    • 4. miesto – Tamara Kublová (6.B)

    8. ročník

    • 1. miesto – Adam Zetocha (8.C)

    Srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

  • Krajské kolo Dejepisnej olympiády

    Krajské kolo Dejepisnej olympiády

    22.3.2022 sa náš žiak Matúš Magál (9. A) zúčastnil Krajského kola Dejepisnej olympiády, v ktorom zvíťazil a postúpil do celoštátneho kola.

    Blahoželáme a držíme palce.

  • Riaditeľské voľno pre žiakov 5. - 8. ročníka

    Riaditeľstvo Základnej školy Brezová 19 udeľuje

    dňa 06. apríla 2022 (streda) riaditeľské voľno

    pre žiakov 5. - 8. ročníka


    z dôvodu organizačného zabezpečenia celoplošného testovania žiakov 9. ročníkov.

    Vyučovanie v 1. - 4. ročníkoch, výdaj stravy riadne prebehne a ŠKD bude v prevádzke.

    Žiaci 5. - 8. ročníka budú odhlásení zo stravy hromadne. V prípade záujmu o obed pre žiaka z uvedených ročníkov treba žiaka prihlásiť telefonicky alebo prostredníctvom EduPage do 5.4.2022 do 12,00 hod.

    Oznámenie o udelení riaditeľského voľna je tu

  • Organizácia zápisu do 1. ročníka

    Organizácia zápisu do 1. ročníka

    Zápis prebehne v budove Základnej školy v Piešťanoch, Brezová 19   za prítomnosti detí v termínoch:

    • piatok        08.04.2022          od 14,00 hod. do 18,00 hod.
    • sobota        09.04.2022          od 08,00 hod. do 12,00 hod.

    - vstup do budovy bude cez hlavný vchod, kde si dieťa spolu s rodičmi preberie pedagóg a odvedie ich do triedy

    - rodičia predložia k nahliadnutiu rodný list dieťaťa a občiansky preukaz

    - v prípade, že sa dieťa bude stravovať v školskej jedálni, rodičia vypíšu prihlášku

    - v prípade neprítomnosti jedného rodiča, dohodne sa náhradný termín návštevy

    - žiadosť, ktorá bola poslaná elektronicky, obaja rodičia pri zápise podpíšu

    - ak zákonný zástupca nemá možnosť so základnou školou komunikovať elektronicky, prihlášku vyplní priamo pri zápise

    - pri hlavnom vchode je potrebná dezinfekcia rúk

    - je povinnosť mať respirátor a vlastné pero

     

    Elektronická prihláška žiaka do 1. ročníka  je tu

    Pokyny pri vyplnení elektronickej prihlášky  sú tu

  • Vesmír očami detí

    Práce našich žiakov na tému Vesmír očami detí si môžete pozrieť v galérii.

  • Okresné kolo recitačnej súťaže Šaliansky Maťko

    Okresné kolo recitačnej súťaže Šaliansky Maťko

    okresnom kole recitačnej súťaže Šaliansky Maťko získal 1. miesto Ľudomil Minek (7. A), ktorému gratulujeme a želáme veľa úspechov v krajskom kole.

  • Školské kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník

    Školské kolo recitačnej súťaže Hollého pamätník

    školskom kole recitačnej súťaže Hollého pamätník uspeli títo žiaci:

    I.     kategória – poézia:

    1.  miesto: Emma Kucharová (4. B)
    2. miesto:  Matteo Madunický (3. C), Mária Šišková (3. A)
    3. miesto: Nela Jánošková (3. C), Elisa Pavlíková (2. A)

                       – próza:

    1.  miesto: Samuel Miškech (4. B)
    2. miesto: Soňa Mineková (2. A)
    3. miesto: Emily Chovancová (2. C), Alica Pospiechová (4. B)

     II.   kategória – poézia:

    1.  miesto: Jakub Potrok (5. B)
    2. miesto: Michaela Csenkyová (5. A)
    3. miesto: Sebastián Hornák (6. B)

                      – próza:

    1. miesto: Salome Primorac (5. B)
    2. miesto: Martina Žlnayová (5. A)
    3. miesto: Katarína Miháliková (6. B)

    III.  kategória – próza:

    1. miesto: Nelly Samková (7. C)
    2. miesto: Ľudomil Minek (7. A)
    3. miesto: Karolína Ceperková (7. C)                   

    Blahoželáme a víťazom prajeme úspech aj v okresnom kole!

  • Fyzikálna olympiáda – okresné kolo

    Fyzikálna olympiáda – okresné kolo

    Dňa 16.3.2022 sa uskutočnilo online okresné kolo Fyzikálnej olympiády, naši žiaci súťažili v kategóriách E, F a obsadili nasledovné  miesta:

    Kategória  F

    • 1. miesto  -  Filip Jankech  8.A, Jakub Vavrinec  8.A
    • 2. miesto  -  Kristián Kuštán  8.B
    • 3. miesto  -  Adam Zetocha   8.C

    Kategória  E

    • 1. miesto  - Matej Bednárik  9.B
    • 2. miesto  - Matej Grežďo 9.A

    Súťažiacim gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

strana:

Fotogaléria